محل تبلیغات شما
  • یه جامعه شناس خارجی که اسمش هم یادم رفت میگه بزرگترین اشتباهی که میتونیم مرتکب شیم اینه که:به آدمها طولانی تر از اونچه که لیاقتش رو دارند اجازه بدیم تو زندگیمون بمونن.
  • هر وقت تو زندگی به این نتیجه رسیدی که یه آدم بی لیاقت مونده تو زندگیت مهم نیست که چقدر دیر شده خودتو سرزنش نکن که چرا یه زمانی الکی روش حساب باز کردی خودخوری نکن خداروشکر کن الان فهمیدی ولی به محض اینکه فهمیدی دیگه تو زندگی تو جایی نداره خیلی محترمانه از زندگیت حذفش کن بره مطمئن باش پشیمون نمیشی.
  • منم تازگیا این کارو کردم.اصلا پشیمون نیستم.اتفاقا خوشحالم که الان متوجه شدم و بیشتر از این صدمه نخوردم .ولی راستش هنوز خودخوری باهامه حس حماقت دارم انگاری بهت شوک میدن وقتی از آدمایی که توقع نداشتی و همیشه تو تیم خودی بودن ضربه بخوری انگاری بهت خیانت شده همش با خودت میگی ای کاش زودتر از اینا میرفتن همش میگی چطور نفهمیدم اینا بودنشون حبابه؟اما خب بنظرم این حس ها اولش طبیعیه و خیلی زود فراموش میشه به هر حال آدم یه جاهایی تو زندگیش باید درس بگیره و درسی که گرفتم اینه که دیگه از هیچ بنی بشری انتظار  نخواهم داشت و به هیچ کس جز خدا اعتمادی نیست اونی که تو بهش تکیه میکنی خودشم از فرداش خبر نداره شاید امروز باشه و فردا نباشه پس قول بده اگه یه روز یه تکیه گاه مثل کوه هم پیدا کردی حتی واسه استراحت هم شده بهش تکیه نکن.
  • پ.ن:خدا کافیه مگه نه؟
  • اصن خودش گفته:
  • الیس الله بکاف عبده؟

شروع میکنم حتی اگه فقط یه دلیل داشته باشم

میدونی بزرگترین اشتباه چیه؟

تو ,یه ,هم ,نکن ,تکیه ,زندگی ,بهش تکیه ,تو زندگی ,انگاری بهت ,اینه که ,فراموش میشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع دانلود آهنگ های عاشقانه فارسی